Araçta Satış Sistemleri ve Araçta Muhasebe Sistemleri
Kolay ve Etkili Stok Yönetimi

Araçta satış sistemlerinin vazgeçilmez parçası olan mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış ekranlar sayesinde işlemlerinizi en kısa sürede ve doğru bir şekilde tamamlarsınız. Stok miktarlarını canlı olarak görürsünüz.

AktifPOS Araçta Mobil Satış Ayarlar
AktifPOS Araçta Mobil Satış
AktifPOS Araçta Mobil Satış Menü

Pratik Hızlı Satış

Mobil cihazdan hızlı bir şekilde satış yapabilirsiniz. Program satış belgelerinde cari karta uygulanan son satış fiyatlarını ve iskontoları otomatik olarak hatırlar. Bu sayede hem zaman hem de müşteri kaybı önlenir. Cafe ve restoran otomasyon sistemlerinde en önemli unsur olan “Müşteri fiyatları” her zaman tutarlı olur.

Her Zaman Çevrimiçi

Sahadaki personelin yapmış olduğu tüm işlemler anında merkeze gelir. Merkezde yapılan tüm işlemleri de sahadaki personel yetkisi dahilinde anında görür. Sahadaki tüm ekip birbirinin yaptığı işlemlerden haberdar olur. Yanlışlıklara izin verilmez.

Mobil Evrak Baskı

Her türlü belgenin mobil yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Wi-Fi veya Bluetooth yazıcılarla çalışabilirsiniz.

Müşteri Konumlarını Saklama

Sahada iken müşterileri konumlarını GPS üzerinden kaydedebilir, bulunduğunuz yere yakın diğer müşterileri tespit edebilirsiniz.

Gelişmiş ve Kolay Kullanılabilen Raporlama Seçenekleri

İş kararlarınızı zamanında ve doğru olarak verebilmeniz için fonksiyonel raporlar ile her zaman yanınızda. Gelişmiş rapor modülü sayesinde dilediğiniz kadar farklı raporlar tasarlayıp ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

www.aktifpos.com