Kolay Kullanım / Esnek Tasarım / Sade Anlaşılır Arayüz

Restoran Cafe Otomasyon Sistemlerinin en çok aranan özelliği “Kullanışlı sade arayüzler ile işlemlerinizi hızlı ve az sayıda çalışanla yapabilmenizdir”. Salon, masa, ürün, belge vs. yerleşimleri ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilir. Farklı noktalar için farklı tasarımlar yapılabilir.
Restoran adisyon takibinden Yemek Sepeti uyumuna kadar, Telefonla sipariş sisteminden tablet menü uygulamalarına kadar her şey AktifPOS Cafe ve Restoran (Restaurant) otomasyon sisteminde mevcuttur.

Tüm Restoran Uygulamaları Bir Arada

Fastfood, alakart, paket servis, barkodlu satış, terazi bağlantılı satış, mobil satış tek uygulama içinde mevcuttur. Olabilecek tüm Restoran Cafe Adisyon ve Otomasyon Sistemi uygulamalarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Android, iOS (iPhone / iPad), Windows (Phone / Masaüstü), FireOS, Tizen …

AktifPOS PCPOS
AktifPOS PCPOS

Etkili Stok Yönetimi

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile tasarlanmış AktifPOS Restoran Otomasyon yazılımı sayesinde işlemlerinizi en kısa sürede ve doğru bir şekilde tamamlayacaksınız. Stok kartı tanıtımından merkez ve şubelerin esnek fiyatlandırmasından gelişmiş çok boyutlu birim tanımlamalarına kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikler elinizin altında.

 • Stok kartlarına sınırsız alt ve üst birim tanımı yapılabilir. Her birim için sınırsız sayıda barkod ve fiyat tanımlanabilir.
 • Barkodsuz stoklara anında otomatik barkod verilebilir ve hemen ürün etiketi basılabilir.
 • Satınalma sözleşmeleri ile mal alımında keyfiliğe ve suistimale son verir. Alış faturalarında sözleşmeden fazla fiyatlı ürünlerin hemen fiyat farkı faturasını keser.
 • Fiyat grupları ile aynı fiyata sahip yemeklerin fiyat değişimlerini otomatik olarak yapar. Aynı gruptan herhangi bir ürünün fiyatı değişince gruptaki diğer ürünlerin de fiyatı değişir.
 • Etiket basılacak kartları otomatik takip eder. Size sadece baskı yapmak kalır.
 • Terazi etiketlerinde Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının istediği içerik bilgisi stok kartı detayından girilebilir. Program ilgili terazilere içerik bilgilerini otomatik yükleyecektir.
 • Kartlara puan verilebilir. Biriken puanlar paraya çevrilebilir.
 • Kartlara sınırsız sayıda ek veri alanı açılabilir.
 • Çok şubeli uygulamalarda, stok ekranında tüm şubelerin miktarları ve fiyatları aynı anda görülebilir.
 • Otomatik üretim sayesinde satılan mamüller, hammaddelerinden otomatik üretilir.
 • İlgili stoklara tevkifat uygulanabilir.
 • Stok kartlarına sınırsız sayıda oransal ve tutarsal ek vergi tanımlanabilir.
 • Mal fazlası olarak gelen ürünlerin bedelleri istenen ürünlere indirim olarak dağıtılabilir.
 • Faturadaki indirim ve maliyetler diğer satırlara dağıtılabilir.
 • Tedarikçi stok kodları ile fatura girişi yapılabilir.
 • Serino takibi ile istenen stokların tüm hareketleri ayrıntılı olarak izlenebilir.
AktifPOS Stok
AktifPOS PCPOS

Pratik Hızlı Satış

AktifPOS Restoran adisyon sisteminde dokunmatik olan veya olmayan bilgisayarlardan hızlı satış yapabilirsiniz. Bilgisayara bağlı terazi ve müşteri göstergeleri ile fonksiyonel bir satış noktası oluşturabilirsiniz. Hızlı satış modunda sınırsız sayıda müşteri bekletebilirsiniz. Hızlı tuş tasarımını ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilir, farklı satış noktalarında farklı şablonlar kullanabilirsiniz.

AktifPOS Hızlı Satış
AktifPOS Hızlı Satış Menü

Her Türlü Merkez-Şube Senaryosuna Uygun Üstün İletişim Katmanı

Zincir ve çok şubeli restoran ve cafeler için geliştirilmiş otomasyon yazılımı modülleri sayesinde ve veri iletişim modülleri sayesinde internet ortamından direkt olarak merkeze bağlanıp çalışabilirsiniz. Bağlantının kopması halinde otomatik olarak yerel modda çalışmaya devam edersiniz. Sistem bağlantıyı sürekli kontrol eder. Yeniden bağlantı sağlandığı anda ise yerel olarak yaptığı tüm işlemleri merkeze aktarır ve on-line olarak çalışmaya devam eder. Bu sayede Restaurant Otomasyon Sistemi kesintiye uğramaz.

AktifPOS Servis

Gelişmis ve Kolay Kullanılabilen Raporlama Seçenekleri

İş kararlarınızı zamanında ve doğru olarak verebilmeniz için fonksiyonel raporlar ile her zaman yanınızda. Gelişmiş rapor modları sayesinde dilediğiniz kadar farklı raporlar tasarlayıp ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

AktifPOS Satış Raporu
AktifPOS Satış Grafik
AktifPOS Satış Raporu (Dönemsel)
AktifPOS Satış Grafik (Dönemsel)

www.aktifpos.com