Site Rengi

Fırın Otomasyon Programı

AktifPOS fırın dağıtım otomasyonu ile tüm müşterileriniz kontrol altında. İade alınan ekmeklerin takibinden üretim aşamalarına kadar stok ve cari takibi kolay ve güvenilir olarak mümkün. Hızlı satış sistemi ile koordine çalışması sayesinde tüm kontrol elinizde. Birden çok şubesi olan müşterilerinizin takibi de artık çok kolay.

El Terminali, Cep Telefonları, Tablet Pc’ler İle Online Satış
Araç Yazıcısı İle Anında Fatura, İrsaliye Basımı
Kolay İade
Anlık Bakiye Görüntüleme
Ödeme ve Tahsilatların Anlık Sisteme Aktarımı
Ekstre (Hareket) Dökümlerinin Mobil Cihazlar Üzerinden Takibi
Detaylandırılmış Analizli Raporlar
Kusursuz Organizasyon

..ve daha bir çok detaylar ile sizlere hizmet veriyoruz.

Fırın Dağıtım Sistemi İle İlgili Merak Edilenler?

Araç Yazıcı Bağlantısını Cep Telefonuma Yapabilir Misiniz?

Araç yazıcısını cep telefonunuza veya el terminalinize bluetooth üzerinden bağlıyoruz. Böylelikle fırın araç satış sistemi sayesinde kablosuz bağlantı üzerinden araç yazıcısı ile haberleşme sağlamış oluyorsunuz. Araç yazıcısı elektriği aracın çakmak girişinden alır.

Android Cep Telefonum İle Kullanabilir Miyim? El Terminal Almak Zorunda Mıyım?

El Terminali almak zorunda değilsiniz. Cep Telefonunuza kurulan uygulamamız sayesinde Araçta (Saha) Satış Sistemini kullanabilirsiniz.

Hangi Ürünün Ne Kadar Satıldığını Görebilir Miyim?

Ürünlerinizin kaçar adet satıldığını ayrı ayrı satış raporlarında görebilirsiniz. Ayrıca sınırsız tarih aralığı belirterek hangi ürünün daha fazla yada daha az satıldığını görebilirsiniz.

Aracımda Fatura – İrsaliye Kesebilir Miyim?

Kablosuz araç yazıcısı sayesinde faturalarınızı, irsaliyelerinizi kesebilirsiniz.

Personel Sisteme Hangi Ölçüde Müdahale Edebilir?

Fırın Dağıtım Otomasyonumuzda personel yetki ve yasaklarını siz seçersiniz. Yetkisi olmayan personel istemediğiniz hiçbir şey yapamaz. Personel yetkileri istenirse şifre, kart veya yaka kartı ile daha güvenli bir hale gelebilir. Ayrıca program silinen belgeleri arşivler. Yani belge silinse bile ayrı bir yerde muhafaza edilir.

Satınalma – Mal Kabul Süreçlerinde El Terminali Kullanabilir Miyim?

Fırın Programımız mobil cihazlar – el terminalleri ile tam uyumlu çalışır. Mal kabul esnasında gelen ürünleri personel el terminali ile kolayca kayıt eder. Bu sayede muhasebe onayından sonra stok giriş işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

Net kar görebilirmiyim?

Fırın Barkod Sistemimize girdiğiniz veriler üzerinden; muhasebe yöntemleri ile net kar – zarar hesabınızı program hesaplayarak detaylı şekilde size sunar.

E-Fatura ve E-Arşiv Kullanabilir Miyim?

Evet. Fırın Muhasebe Programı üzerinden E-fatura entegrasyonu sayesinde fatura alış ve satışlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

firin dagitim otomasyonu