Site Rengi

Hırdavat Barkod Sistemi

AktifPOS AVM Hırdavat Züccaciye Barkod sistemi ile mağazanızda tam stok kontrolü sağlarsınız. Satınalma sürecini, entegre el terminal desteğiyle hata payını minimuma indirerek etkin olarak sağlar. Özgün etiketleme sistemi ile iş kaybını ortadan kaldırır. Kampanya ve sadakat programı ile müşteri memnuniyetini arttırır.

Özgün AVM Etiketleme Sistemi İle Farklı Ölçülerde Etiket Basabilme
El Terminali – Mobil Ürünler İle Kolay Satınalma Süreci
Sayım, Fatura, Stok Girişleri ile Detaylı Stok Takibi
Muhasebe Girdi-Çıktı Yöntemleri İle Net Kar-Zarar Hesabı
Personelleriniz İçen Detaylı Yetkilendirme
Kolay Cari Borç – Alacak Takibi
Farklılaştırılmış Kampanya Modülü

..ve daha bir çok detaylar ile sizlere hizmet veriyoruz.

AVM-Hırdavat Züccaciye Barkod Sistemi İle İlgili Merak Edilenler?
Barkodsuz Ürünlerde Etiketleme Yapabilir Miyim?

AVM Barkod sistemimizde özgün etiketleme modülü sayesinde farklı ölçülerdeki etiketlerinize barkod basabilirsiniz. EAN-8 ve EAN-13 formatlarında otomatik barkod oluşturarak ürünlerinizi bu barkodlar üzerinden sisteme kaydını da gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi Ürünün Ne Kadar Satıldığını Görebilir Miyim?

Ürünlerinizin kaçar adet satıldığını ayrı ayrı satış raporlarında görebilirsiniz. Ayrıca sınırsız tarih aralığı belirterek hangi ürünün daha fazla yada daha az satıldığını görebilirsiniz.

Personel Sisteme Hangi Ölçüde Müdahale Edebilir?

AVM Hırdavat Züccaciye Barkod Sistemimizde personel yetki ve yasaklarını siz seçersiniz. Yetkisi olmayan personel istemediğiniz hiçbir şey yapamaz. Personel yetkileri istenirse şifre, kart veya yaka kartı ile daha güvenli bir hale gelebilir. Ayrıca program silinen belgeleri arşivler. Yani belge silinse bile ayrı bir yerde muhafaza edilir.

Satınalma – Mal Kabul Süreçlerinde El Terminali Kullanabilir Miyim?

Programımız mobil cihazlar – el terminalleri ile tam uyumlu çalışır. Mal kabul esnasında gelen ürünleri personel el terminali ile kolayca kayıt eder. Bu sayede muhasebe onayından sonra stok giriş işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

Net kar görebilirmiyim?

Otomasyona girdiğiniz veriler üzerinden; FİFO (Firs İn First Out – İlk Giren İlk Çıkar) veya LİFO (Son Giren İlk Çıkar) muhasebe yöntemleri ile net kar – zarar hesabınızı program hesaplayarak detaylı şekilde size sunar.

Yeni Nesil Mali Onaylı Yazarkasa Pos Cihazları İle Entegrasyon Yapabilir Miyim?

Evet. Piyasada yaygın olarak kullanılan pek çok ÖKC ile tam entegrasyon yapılabilir.

Şubelerim Var. Programınızdan Şubelerimi Yönetebilir Miyim?

Zincir mağazalar için geliştirilmiş otomasyon yazılımı modülleri sayesinde ve veri iletişim modülleri aracılığıyla internet ortamından direkt olarak merkeze bağlanıp çalışabilirsiniz. Bağlantının kopması halinde otomatik olarak yerel modda çalışmaya devam edersiniz. Sistem bağlantıyı sürekli kontrol eder. Yeniden bağlantı sağlandığı anda ise yerel olarak yaptığı tüm işlemleri merkeze aktarır ve on-line olarak çalışmaya devam eder. Bu sayede market Otomasyon Sistemi kesintiye uğramaz.

E-Fatura ve E-Arşiv Kullanabilir Miyim?

Evet. E-fatura entegrasyonu sayesinde fatura alış ve satışlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Yerli Üretim Logolu Raf Etiketi Basabilir Miyim?

Evet. Yönetmeliğe uygun raf etiketi dizaynıyla müşteri güvenilirliğinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca özel dizayn indirim etiketleri de tasarlayabilirsiniz.

AVM Hırdavat Züccaciye Barkod Sistemi