Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
hakkimizda - Hakkımızda

Aktif POS Barkod Sistemleri olarak Barkod / Karekod Otomasyon Sistemlerinde çözüm odaklı, kolay kullanımlı özgün hizmetler sunarak iş verimliliğinizi artırmaktadır. Sektörel problemlere mühendislik disiplini içinde Ar-Ge çalışmaları yaparak profesyonel çözümler üretmekte ve geliştirdiği çözümlerde elektronik ve yazılımı en uygun şekilde entegre ederek verimli sonuçlar sunmaktadır. İhtiyaç duyan firmalara projelerinde bilgi (know-how) desteği de  vermektedir. Çözümlerimiz günün gereklerine uygun tüm masaüstü, web ve mobil platformlara uyarlanmaktadır.

Sizi Hangi Alanlarda İleri Taşıyoruz ?

AVM Hırdavat Züccaciye Barkod Sistemi

Şarküteri Barkod Sistemi

Cafe – Restoran Adisyon Sistemi

Market Barkod Sistemi

Manav Terazili Barkod Sistemi

Kuruyemiş Aktar Baharat Barkod Sistemi

Fırın Patiseri Dağıtım Otomasyonu

Kasap Barkod Sistemi

Mağaza Tekstil Barkod Sistemi

Kitap Kırtasiye Barkod Sistemi

Araçta (Saha) Satış Sistemi

Pet Shop Barkod Sistemi

  • Sabit ve Doğru Fiyat

Müşterileriniz; ürünleriniz ile ilgili fiyat, menşei ülke, birim fiyatı, fiyat değişim tarihi gibi bilgileri rafınızda yer alan etiket yönetmeliğine uygun fiyat etiketlerine bakarak alır. Raf etiketlerinizi ek uygulamalara (programlara) ihtiyaç duymadan kolaylıkla barkod sistemimizden basabilirsiniz. 

  • Müşteri Güvenilirliği

Restoran, Market, Manav, Şarküteri, Kasap, Kuruyemiş, Aktar-Baharat gibi üretim ve paketleme yapan sektörlere uygun olarak barkodlu terazilere ve barkod yazıcılara;  içerik, paketleme, son tüketim tarihi, işletme numarası, kg (kilogram), fiyat bilgilerini içeren mevzuata uygun etiket tasarımını yazılımımız sayesinde yapabilirsiniz. Müşterilerinize bu bilgileri ürünlerinizin üzerindeki etiketler ile sunarak onların güvenini kazanın!

  • Her Çağın Gereği Doğru ve Planlı Yönetim İçin Analizli Raporlama

Değişen şartlara ayak uydurarak işletmenizi ileri taşıyabilmek ancak doğru sonuçları size önceden gösterebilecek bir yoğun personel performansı veya özgün, kararlı, kendini yenileyebilen (güncel tutan) bir otomasyon sistemi ile mümkün olabilir. AktifPOS Barkod Otomasyonu olarak sizi çağın ilerisine taşıyacak, sonraki hamlenizi yapmanızda kılavuz olacak; detaylandırılmış, esnek ve analizli raporlamalar ile “Başarınız, Başarımızdır!” diyerek size hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.  

  • Hızlı ve Kolay Satış

Müşterilerinizi bekletmeden, en hızlı şekilde, en detaylı (kampanyalar, indirimler, sadakat kart uygulamaları, açık hesap -veresiye-satışlar vb.) kasa işlemlerini yürütebilmek, mühendislerimiz tarafından geliştirilen algoritmamız sayesinde çok kolay. Bilgisayar bilginiz olmasa bile, görseller (ürün resimleri) ile kolaylaştırılmış arayüz ile kısa zamanda satışı tamamlayabilirsiniz.

  • Gramlardan Kaybedilen Kazancınızı Kâra Dönüştürün

Terazi, indikatör ürünleri kullanarak ağırlık ile satış yapan işletmelerin kazancını düşüren en büyük handikap küsurat olan gramların ücretidir. Bu çoğu zaman müşterinin cebinde kalır. Terazi Barkod Sistemimiz ile ister barkodlu terazi, dilerseniz de bilgisayar bağlantılı pratik teraziniz olsun en küçük ağırlıkları sistemimize aktararak hesaplamaları yapıyoruz. Böylelikle kurmuş olduğunuz sisteme harcadığınız yatırım kısa zamanda kendisini amorti ederek sizin kâra geçmenizi sağlar.   

  • Paket Servis’te Kontrol Ellerinizde 

Cafe, Restoran, Market, Manav gibi perakende satış yapan işletmeler için paket servis artık kaçınılmaz olmuş durumda. Firmalar artık telefon ile yetinmeyerek internet siteleri ile (yemeksepeti.com, getir.com vb.) anlaşma yolu ile paket servis hizmeti sunmaktalar. Bu iş temposunda haliyle kurye takibi zorlaşmaktadır. AktifPOS Restoran Cafe Otomasyonu olarak; müşterilerin yemek siparişi verdiği internet siteleri ile entegre çalışıyoruz. Ayrıca detaylı paket servis ve kurye takibi ile kontrol tamamen sizde. Paketin teslim yeri ve zamanı, teslim eden personel gibi detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. 

  • Satın Alma-Satış-İade Süreçlerinin Doğru Yönetimi İle Detaylı Stok Kontrolü

Bize gelen talepler ve sahada karşılaştığımız durumlardan yola çıkarak satın alma-satış ve stok kontrol sürecini sizler için fonksiyonel hale getirdik. Satın alma fiyat sözleşmeleri, satış fiyat sözleşmeleri, fiyat farkı faturaları, alış-satış, iade faturalarının sisteme işlenmesi, e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye süreçlerinizi tek ekranda yürüteceksiniz. E-fatura, e-arşiv faturalarınızı ürün eşleştirmeleri yapabilmeniz sayesinde programınıza kolayca aktarabileceksiniz. Böylelikle zamanınız size kalacak ve işletmenize-müşterilerinize daha çok vakit ayıracaksınız.      

  • Maliyet Kontrolü – Kost (Cost Control)

Maliyet Kontrolü karlılığın korunmasında önemli rol oynar. Satın alma sürecini iyi yönetmek detaylı, karşılaştırmalı raporlar ile yapılabilecek analize bağlıdır. İşletmeler Cost Control (kost) sürecini genelde işletme dışından üçüncü bir kişi ile yürütmeye çalışırlar. Barkod Otomasyonumuzun basitleştirilmiş üretim reçetesi mekanizması ile üretim maliyetlerini üçüncü taraf kişilere gerek kalmadan kolayca görebiliyorsunuz. Ayrıca detaylı alabileceğiniz pivot raporlar ile gerekli karşılaştırmaları yapmanızı sağlayarak maliyetlerinizi düşürmenize katkı sunuyoruz.     

  • Görseller İle Basitleştirilmiş Kolay ve Hızlı Masa Takibi 

Bir Restoran-Cafe Adisyon Sistemi hayal edin. Ürünlerinizin görselleri ile satışı kolaylaştırdığınız, işletme krokinize uygun masaların konumlarını dizayn edebileceğiniz.. İşte AktifPOS, personelin öğrenme sürecini hızlandıracak, yeni personellerin kolay adaptasyonunu sağlayacak böylelikle size zaman kazandıracak bir otomasyon uygulaması. 

ve dahası ile AktifPOS kazancınızı arttırmak için yorulmak bilmeyen bir ekibin sizin için çalışması demektir.

adisyon sistemi araçta satış programı barkod satış sistemi cari takip ön muhasebe programı ct-6200 masaustu barkod okuyucu endustriyel dokunmatik bilgisayar en iyi ön muhasebe programı en kolay ön muhasebe programı fırın araçta satış fırın dağıtım programı fırın otomasyon programı fırın programı fırın satış programı fırın satış sistemi hırdavat satış programı kasap barkod sistemi kasap programı kasap satış programı kasap satış sistemi kuruyemiş barkod otomasyonu kuruyemiş programı kuruyemiş satış sistemi manav barkod sistemi manav programı manav satış programı manav satış sistemi manav yazılımı market barkod programı market programı market satış programı market satış yazılımı pet shop barkod sistemi ps-5700 masaustu barkod okuyucu restoran masa takip programı restoran masa takip sistemi restoran masa takip yazılımı restoran satış programı restoran satış sistemi restoran satış yazılımı saha satış programı sp 410 karekod okuyucu spider 2D okuyucu sıcak satış programı ön muhasebe programı logo ön muhasebe yazılımları