Site Rengi

AktifPOS Ön muhasebe programı sayesinde stok takibi, cari hesap takibi, çek/senet tahsilat ve cirolama işlemleri, e-Fatura ve e-Arşiv modülleri ile tüm ön muhasebe işlemlerinizi yapabilir. Muhasebe programınıza raporlama yapabilirsiniz.

Neden AktifPOS Ön Muhasebe Programı ?

Basit ve kolay kullanım

AktifPOS Ön muhasebe programı ile stokları yönetmek Excel’de çalışıyor gibi rahatlık sunar tüm kayıtlarınızı tek ekranda görebilir, toplu değişiklikleri yapabilir, anlık çıktıları alabilir ve Excel, PDF gibi en çok istenen formatlara çevirebilirsiniz.

Stok takibi artık çocuk oyuncağı

İster tek şube, ister çok şube olsun fark etmez stok kartları ekranında tüm şubelerinizdeki miktarları ister şube şube ister topluca görün. Üretim reçetesi kullanarak üretimden sonraki stok takibini de doğru şekilde yönetebilirsiniz.

Şube miktarını tek ekranda görebilirsiniz
Şube miktarını tek ekranda görebilirsiniz

Bilgisini girmek istediğiniz alan programda yok mu ?

Her iş kolunda ihtiyaçlar farklı olmaktadır. Stoklarımız için ekstra alanlara ihtiyacımız olabilir. Örneğin bir kırtasiye işletiyor iseniz stok kartlarına yazarın adını girmek isteyebilirsiniz. Bu tarz durumlarda AktifPOS’a istediğiniz alanı ekleyebilirsiniz. Böylece programda güncelleme yapmaya gerek kalmadan ihtiyacınızı çözmüş olursunuz.

İçindekiler alanı kendi isteğimiz doğrultusunda eklenmiştir
İçindekiler alanı kendi isteğimiz doğrultusunda eklenmiştir

Perakende satış modülü

Ön muhasebe programının yanı sıra eğer perakende satış yapıyor iseniz aynı program üzerinden POS ekranımızı kullanabilirsiniz. Üstelik yeni nesil yazarkasa ve popüler tüm teraziler ile entegrasyon da yapabilirsiniz.

Ön muhasebe programını kullanırken bir taraftan da restoran, market, mağaza veya araçta satış gibi modüllerimizi de kullanabilir ve tam entegrasyon içerisinde çalışabilirsiniz.

pcpos 1024x576 - Ön Muhasebe Programı

e-Fatura ve e-Arşiv tam entegre

e-Fatura ve e-Arşiv faturalarınızı program üzerinden kesebilir. Size gelen e-Faturaları görebilir ve akıllı eşleştirme yöntemi ile bir kere eşleştirme yaptıktan sonra tüm e-Faturalarınızı elle işlemenize gerek kalmadan otomatik olarak programa kaydedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi mi gerekiyor ?

Hemen arayın ihtiyaçlarınızı belirleyelim.

İletişim için tıklayınız.