Site Rengi

Kasap Barkod Sistemi

AktifPOS kasap barkod sistemi , tüm terazilerle uyumlu alt yapısı ile ürünlerin içerik ve son tüketim tarihi bilgilerini otomatik olarak etikete basabilir ve kasada hızlı ve kolay satışı sağlar. Stok, cari takibi, raporlamaları sayesinde işletmenizde tüm kontrol sizde.

AktifPOS Kasap Barkod Sisteminde Sizin İçin Neler Var?

Sektörünün Kasap Otomasyonundan en büyük beklentilerinden biri de karkas ürünü sisteme tanımlayıp ayrılan parçaların miktarlarının otomatik sisteme kaydıdır. Bunun yanı sıra Kasap Barkod Sistemimizde teraziler ile tam uyumlu çalışıyoruz. Teraziden aldığınız barkodları Kasaplar için ürettiğimiz Pratik Satış Sistemimizden geçirerek kolayca satabilirsiniz. Böylece kalan stoklarınızı anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

kasap barkod sistemi banner 1024x340 - Kasap Barkod Sistemi
  • Kasap Ön Muhasebe Programımız ile gelir gider, alış satış faturaları, kasa banka takibi gibi işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.
  • Pratik Satış Sistemi Sayesinde müşterilerinize zaman kaybettirmeden hızlı bir şekilde satışı tamamlarsınız.
  • Kasap Barkodlu Terazili Sistem İle Ürünlerinizin Son Tüketim Tarihi Bilgileri Gibi Zorunlu Alanları Terazi Etiketine Basabilirsiniz. Etiket üzerine aldığınız barkodları sisteme okutarak minimum hata payı ve yüksek kazanç ile satışınızı gerçekleştirirsiniz.
  • Kasap Terazi Sisteminde barkodlu ve barkodsuz teraziler ile uyumlu çalışabilirsiniz. Fiyatı değişen ürünleri barkodlu terazilerinize bir tuş ile gönderebileceksiniz. Artık terazi üzerinden fiyat değişikliği ve ürün tanımlamaya son. Online bilgisayar bağlantılı terazi ise direk sisteme ağırlık bilgisini aktardığı için ürün fiyatı değiştiğinde otomatik algılayacağından siz sadece satış sırasında ürünün resmine dokunmanız yeterli olacaktır.
  • Karkastan ürettiğiniz et ürünlerini sisteme otomatik kaydedip detaylı şekilde stok takibi yapabilirsiniz. Siz kasap muhasebe programımıza 1 defa karkas etin parçalandıktan sonra etin hangi bölümünden kaç kg elde edildiğini girdiğinizde program sizin yerinize sonraki aşamalarda eti parçalayarak stoklarınıza ilgili miktarlarda ekleyecektir. Böylece elinizde hangi parçadan kaç kg kaldığını görerek işlem yapacaksınız.
  • Fatura girişleri, temel giderler, personel giderleri gibi muhasebe girdi ve çıktılarını tutabilirsiniz.
  • Net kar alabilirsiniz.
  • Cari takibi, alış ve satış raporları, ekstreler, envanter gibi detaylı raporlar alabilirsiniz.
  • Esnek personel yetkilendirmeleri ile kontrol sizde.